Hakkımızda

Biz Kimiz?

1991 yılında AFYONKARAHİSAR/SANDIKLI ’da toptan ve perakende rulman güç aktarım organları sızdırmazlık ürünleri üzerine kurulmuş firmamız, zaman içerisinde ürün yelpazesini genişletmiş ve müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda alternatif çözümler sunma kabiliyetini arttırmıştır.

Bugün halen bayiliklerini yürüttüğümüz, lider markaların desteği ve gücüyle, farklı sektörlerde birçok firmaya ayrıcalıklı ürün ve hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Şirketimiz, uzun yıllar elde ettiği tecrübesini yaptığı işlere yansıtarak müşterilerine sunduğu hizmeti en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Hizmet Anlayışımız :

1991 yılından beri edindiği tecrübesini yaptığı işlere yansıtarak müşterilerine sunduğu hizmeti en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Donanımlı satış ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasında danışmanlık etmekte, gerek direk satış gerekse de proje bazlı çalışmalarda sadece tedarikçi olarak değil, tasarımdan seri üretime kadar tüm aşamalarda partner olarak hizmet vermektedir.

Çalışma Şeklimiz ve Prensiplerimiz :

Stok Yönetimi :

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanabilmesi için geniş ve nitelikli stok yapısı oluşturmak

Hızlı Geri Bildirim :

Müşterilerimizin tedarik etmekte güçlük çektiği ürünler başta olmak üzere, tüm rulman ve ekipman ihtiyacı için en kısa sürelerde teklif sunabilmek.

Optimum Tedarik Koşulları :

Acil malzeme taleplerini karşılamak için 36 – 72 saat aralığında temin süresi

Konsinye Çalışması :

Müşterilerimizin stok yükünü paylaşmak ve maliyet avantajı sağlayabilmek adına, karşılıklı olarak imzalanacak sözleşmeler altında stoklu çalışabilir veya bayiliklerini yürüttüğümüz markalar için konsinye çalışması yürütebilmek.

Alternatif Ürün Sunumu :

Müşterilerimizce sürekli olarak ihtiyaç duyulan ,özellikle standart imalatı bulunmayan özel rulmanlar ve diğer herşey alternatif ürün önerisi getirerek hem maliyet avantajı hem de tedarik kolaylığı imkanı sunabilmek

Eğitim ve Proje Danışmanlığı :

Özellikle bayisi olduğumuz markalara ait ürünlerin müşterilerimiz tarafından daha verimli kullanılabilmesi için talep halinde müşterilerimize eğitim ve ihtiyacı olan tasarım ve projelendirme hizmeti verebilmek.

Yeni Ürünler Sunmak :

Sektördeki gelişmelere paralel olarak, yüksek kaliteli ve alternatif üreticilere ait yeni ürünleri yurtdışı araştırmalarımızla tesbit etmek,bu ürünleri müşterilerimizin dikkatine sunmak. Ürün gamımızı sürekli geliştirerek ihtiyaçların çeşitliliğine göre güncellemek.

Müşteri İlişkileri :

Müşterilerimizin teklif, sipariş, tedarik, nakliye, ödeme/vade gibi ticaretin tüm süreçlerindeki taleplerini net olarak değerlendirerek ,gerektiğinde her müşterimizin beklentisine uygun sunumlar yapmak.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi 08:00 - 20:00

Tıklayınız
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.