Best® Son yılların modası efekt boyalarla eşyalar ve objelerin boyanması artık daha keyifli. Tek kat ile kapatma özelliğine sahip Elite Chrome Effect, Türkiye`de muhadili üretilmemekle beraber dünyadaki tüm muhadil sprey boya üreticilerin ürünlerinden %80-200 arası daha fazla (reflection effect) yansıtma öelliğine sahip olduğu testlerle kanıtlanmıştır. 

 
Tamamen Ergin Kimya Ar-Ge`sinde geliştirilen bu seri, üzerinde işlem görmeyen veya darbeye maruz kalmayan yüzeylerde parlaklığını en az 36 aya kadar ayna efekti özelliğini korumaktadır.
Elite Effect serisi ile evinizde, ofisinizde ve yaşam alanlarınızdaki her yerde eşyalarınıza renk katacak ve eskimiş birçok objenizi yeni ve modern bir görüntü verebileceksiniz.  
 
İddia ediyoruz; daha önce efekt sprey ürünleri kullanan kullanıcıların bile kullandıktan sonra çok şaşırdıkları bu ürünü, siz de kullandıktan sonra hayran kalacaksınız. 
 
Uygulanacak zemin önce bez ve solvent yardımyla temizlenir. Daha sonra projenizin özelliği ve detayına göre isteğe bağlı olarak tek veya çift kat uygulanır. Uygulanacak katlar arası 60 dakika beklemeniz daha net bir sonuç almanıza olanak tanıyacaktır. Projelerinizin çok fazla temas görmeyen ve dış ortamlara maruz kalmayan yüzeyler olması, efektin parlaklığını uzun süre koruması açısından önerilmektedir.
 

 

Filtrele

Kategoriler

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi 08:00 - 20:00

Tıklayınız
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.